Montaż zbiorczej instalacji antenowej w Pałacu w Rybnej
Zbiorcza instalacja telewizyjna w pałacu w Rybnej
Pałac w Rybnej (nazywany również pałacem Warkoczów) – pałac znajdujący się w Rybnej, dzielnicy Tarnowskich Gór.
Został wzniesiony w 1796 roku z inicjatywy rodziny Warkoczów, a następnie w 1829 przeszedł w ręce rodziny Chrząszczewskich. Po krótkim czasie pałac znalazł się w posiadaniu rodziny Kosickich (von Koschützki), która lekko go przebudowała. W ich władaniu znajdował się aż do 1922 roku. Od 1935 pałac był siedzibą Związku Strzeleckiego. W czasie II wojny światowej pałac przeszedł w ręce rodu Henckel von Donnersmarck, gdzie przechowywali swoje dokumenty. Po roku 1945 w pałacu znajdowały się mieszkania komunalne.
W latach 1974–80 został odbudowany zgodnie z pierwowzorem. W 1983 roku władze miasta Tarnowskie Góry przekazały odrestaurowany pałac Stowarzyszeniu Polskich Artystów Muzyków, a w nim samym utworzono Dom Pracy Twórczej. Od 1998 roku pałac w Rybnej działa jako spółka, której jedynym udziałowcem jest gmina Tarnowskie Góry. Na początku 2010 roku zaś została wykonana gruntowna renowacja elewacji pałacu. Obecnie Pałac w Rybnej prowadzi działalność gastronomiczno-hotelarską, włącznie z organizacją przyjęć okolicznościowych, w tym wesel, bankietów firmowych oraz biznesowych. Ponadto Pałac w Rybnej prowadzi działalność kulturalną – w szczególności organizując koncerty muzyki klasycznej oraz wystawy i spotkania z twórcami.
Wybudowany w stylu późnobarokowym na co wskazuje wysoki mansardowy dach oraz klasycystycznym (elewacja frontowa z wysuniętym ryzalitem i trójkątnym naczółkiem). Pałac jest otoczony parkiem z kamiennymi zabudowaniami gospodarczymi oraz kilkusetletnimi dębami stanowiącymi pomniki przyrody.
Źródło wikipedia.org
Pałac po remoncie miał poprowadzone kable koncentryczne, teraz należało zamontować system antenowy na multiswitchu.
Na pałacu zainstalowana była stara czasza satelitarna która była uszkodzona.
W Pałacu zainstalowano nową aluminiową czaszę satelitarną 120 cm, by ją zamocować należało przerobić i wzmocnić uchwyt kominowy. Na czaszy zainstalowano 2 konwertery dla satelita HotBird oraz Astra, po przedłużeniu masztu zainstalowano także antenę do odbioru naziemnego TELEVES. Na dzień dzisiejszy z anteny naziemnej uzyskano 6 programów analogowych oraz 29 DVB-T z polskiego, słowackiego oraz czeskiego multiplexu.
Instalacje wykonano na multiswitchu marki Televes z aktywnym torem anteny naziemnej. Całość zamknięto w metalowej szafie zabezpieczając instalacje przed dostępem osób trzecich.