Telewizja mobilna „TV Mobilna” nowa usługa DVB-T

Telewizja mobilna „TV Mobilna” nowa usługa DVB-T

TV MOBILNA to nowa usługa uruchomiona przez Cyfrowy Polsat. W telewizji mobilnej znajdziemy kodowane programy nadawane za pomocą Cyfrowej Telewizji Naziemnej w paczce MUX 4.

TV Mobilna

Kanały telewizyjne dostępne w ramach oferty Pakietu Extra to Polsat News, Polsat Film, TVP Seriale, Kino Polska, Comedy Central, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Nickelodeon, oraz kanały cyfrowego radia.

Dla abonentów którzy podpiszą umowę na dostęp do usługi TV MOBILNA opłata miesięczna będzie wynosiła 19,90zł. Dla użytkowników którzy zdecydują się na TV MOBLINĄ bez zobowiązania w postaci umowy, opłata miesięczna wynosi 21,50zł. Jeżeli jesteś już abonentem Cyfrowego Polsatu to opłata abonamentowa za TV MOBILNA będzie dla Ciebie niższa, bo tylko 9,90zł miesięcznie.

TV MOBILNA w aglomeracji śląskiej nadawana jest z nadajników umieszczonych w innych lokalizacjach niż MUX1 MUX2 i MUX3. Obecnie sygnał nadawany jest min. z niżej podanych lokalizacji.

Bytom, ul. Konstytucji 61; Kanał: 44; Moc: 5 kW.
Katowice, ul. Siemianowicka; Kanał: 44; Moc: 4 kW.

Tychy, ul. Przemysłowa 47; Kanał: 44; Moc: 5 kW.
Dąbrowa Górnicza, ul. Koksownicza 1; Kanał: 44; Moc: 5 kW.
Rybnik, ul. Podmiejska; Kanał: 44; Moc: 5 kW.

Do odbioru TV Mobilnej  dostępne są 2 modele dekoderów i są to całkiem różne dekodery niż do odbioru telewizji satelitarnej. Kodowanie przekazu także różni się od tego który znamy:

  • T-HD 1000 za 1zł przy umowie na 29 miesięcy
  • M-T 5000 za 99zł przy umowie na 29 miesięcy

Odbiornik przenośny TV MobilnaDekoder T-HD-1000 do odbioru TV Mobilnej