Nocny montaż anteny w Piekarach Śląskich

Każdy kto pracuje wie jak ciężko załatwić sprawę w urzędzie po zakończonym dniu pracy. Wiele zawodów nie pozwala na swobodne zaplanowanie dnia a gdy coś trzeba załatwić w domu z udziałem fachowca to staje się już to nie lada problemem. Klient z racji swojego zawodu wraca do domu po godz 20. Nie dziwi mnie ten fakt gdyż sam często pracuję do tak późnych godzin więc za odpowiednią kwotę podejmuję się takich zleceń. Trudno brać urlop z powodu montażu anteny satelitarnej a rozumiem ze szef tez niechętnie zwalnia wcześniej  z pracy.

Dzień wyjątkowo nieciekawy z powodu opadów, dodatkowo temp 14 stopni nie nastrajała optymistycznie i na dodatek godzina 20.30 i początek montażu. Montaż anteny to telewizja N, antena standardowa 80 cm konwerter twin a miejsce instalacji to dach budynku jednorodzinnego.

Komin na dachu w Piekarach Śląskich

Szybkie rozwijanie sprzętu, wiercimy cztery otwory 12 mm i wieszamy uchwyt na kominie pod przyszłą antenę.

Montaż uchwytu antenowego L

Uchwyt antenowy L 30 cm

Ciemność nastała szybko i w dodatku ten deszcz, montaż anteny gotowy, teraz szybki przewiert do pokoju i podłączenie sprzętu i powrót na dach na ustawianie anteny.

Antena Telewizji N

Montaż trwał niespełna godzinę,  zważając na podróże na dach i niesympatyczną pogodę to był to szybki montaż anteny. W pojedynkę zawsze trudniej ale kogo namówić o godzinie 20.30 na wycieczki po dachu podczas solidnych opadów. Zawsze sobie na pocieszenie powtarzam że nie ma tak źle, sierpień to sierpień poczekaj na grudzień i świąteczne promocje platform cyfrowych.

domofony
wideodomofony
anteny
cctv

Custom [strong]Sidebar[/strong]

Aenean convallis sapien nulla, et pretium dui luctus sed. Suspendisse lobortis est nibh, vel viverra libero lobortis sit amet. Vivamus pharetra pulvinar leo ut commodo. Maecenas dictum magna id risus fringilla, et ornare lorem consequat. Sed neque lorem, cursus in odio vitae, varius lobortis tortor. Maecenas sit amet orci leo. Vivamus nec sapien non nisi commodo aliquet. Nulla non dictum odio, vitae iaculis libero. Nulla eget pellentesque urna. Nullam scelerisque eros leo, quis sagittis dui suscipit sed. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Pellentesque eleifend dolor quis feugiat porta. Morbi et nulla hendrerit, tincidunt libero in, molestie nibh.

Footer Sidebar 2

Quisque mattis molestie quam, ac ornare purus dapibus vel. Vestibulum sollicitudin tincidunt nibh eget pharetra. Donec interdum velit massa, tincidunt aliquam eros vestibulum eu. Sed imperdiet nisl vulputate justo lobortis posuere. Ut fermentum bibendum tortor eget tempor. Curabitur sed enim eu lorem pretium semper. Duis id dignissim magna.
Montaż i naprawa anten satelitarnych i DVB-T, domofonów, telewizja przemysłowa