Montaż anteny satelitarnej na nowym budynku czyli zmora instalatora

Dziś chciałbym się podzielić spostrzeżeniami na temat nowo budowanych domów. Budując dom w obecnych trudnych czasach kryzysu inwestorzy starają się oszczędzać na czym tylko się da.  Powstają budowle które potem będą nie tylko zmorą dla przyszłych instalatorów których czeka montaż anteny satelitarnej lub dvb-t ale i dla samych właścicieli którzy w krótkim czasie o tym boleśnie przekonują.

Piszę tutaj o dachach, dla jednych duma dla innych zło konieczne bo przecież jakiś musi być. Część inwestorów zwraca szczególnie uwagę na wygląd, zapominając przy tym o ważnych aspektach technicznych i funkcjonalnych. Powstają dachy  z licznymi błędami gdzie ławy kominiarskie, wyłazy dachowe itp. elementy są złem całkowitym i nie są do zaakceptowania bo psują piękny obraz idealnego dachu. Zawsze pytam wtedy takiego osobnika jak wyobraża sobie on teraz montaż anteny satelitarnej na takim dachu? Widzę wtedy zażenowanie, zdziwienie, próbę usprawiedliwienia się lub po prostu stwierdzenie  jak to się nie da, jak się da.

montaż anteny satelitarnej na dachu bez ław kominiarskich

Jak poruszać się po takim dachu, wykonać montaż anteny satelitarnej lub dvb-t czy tez do bezprzewodowego internetu,  jak kominiarz ma  wyczyścić komin?  Pamiętajmy ze takie awarie często zdarzają się się w zimę, gdzie nawet kombinacja z drabinami jest niemożliwa. Klient przekonuje się boleśnie wtedy pozostając bez telewizora aż do wizyty montera kamikadze lub wykorzystując samochód z zwyżką. Każdemu człowiekowi zdrowy rozsądek powinien podpowiadać ze montaż anteny satelitarnej w takich warunkach jest nie tylko niemożliwy ale i niebezpieczny. Spotykam się  z różnymi reakcjami klientów od szalonych pomysłów z wiązaniem drabin, wejścia z dachu samochodu dostawczego na boso po dachówce, podsadzeniu łyżką koparki, wciąganiu na linach aż po rezygnacje i straszeniu w wyborze innej firmy która wykona montaż anteny satelitarnej. Nie jestem cyrkowcem który będzie uprawiał akrobacje na Twoim dachu, jestem człowiekiem który ma tez rodzinę, psa do nakarmienia, tez kiedyś chcę wybudować dom.  Jeżeli ktoś tego nie rozumie to albo jest totalnym niewychowanym ignorantem lub człowiekiem z brakiem wyobraźni.

 

domofony
wideodomofony
anteny
cctv

Custom [strong]Sidebar[/strong]

Aenean convallis sapien nulla, et pretium dui luctus sed. Suspendisse lobortis est nibh, vel viverra libero lobortis sit amet. Vivamus pharetra pulvinar leo ut commodo. Maecenas dictum magna id risus fringilla, et ornare lorem consequat. Sed neque lorem, cursus in odio vitae, varius lobortis tortor. Maecenas sit amet orci leo. Vivamus nec sapien non nisi commodo aliquet. Nulla non dictum odio, vitae iaculis libero. Nulla eget pellentesque urna. Nullam scelerisque eros leo, quis sagittis dui suscipit sed. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Pellentesque eleifend dolor quis feugiat porta. Morbi et nulla hendrerit, tincidunt libero in, molestie nibh.

Footer Sidebar 2

Quisque mattis molestie quam, ac ornare purus dapibus vel. Vestibulum sollicitudin tincidunt nibh eget pharetra. Donec interdum velit massa, tincidunt aliquam eros vestibulum eu. Sed imperdiet nisl vulputate justo lobortis posuere. Ut fermentum bibendum tortor eget tempor. Curabitur sed enim eu lorem pretium semper. Duis id dignissim magna.
Montaż i naprawa anten satelitarnych i DVB-T, domofonów, telewizja przemysłowa